+420 736 127 677 = (Runí mytí/Detailing PO-NE 7-16) | (Mycí linka PO-NE 7-19)

Detailing karosérie a voskování vozidel

Detailing je nejvyšší a nejpreciznější úroveň péče, kterou můžete svému automobilu poskytnout. Jedná se o renovaci laku s následným ošetřením těmi nejlepšími vosky a keramickými povlaky. Vždy se snažíme o maximální preciznost a péči, proto používáme jen produkty těch nejlepších světových značek.

Aplikace nanokosmetiky

Ochraňte svůj vůz s revoluční nanotechnologií Fusso. Váš vůz bude opět vypadat jako nový a zároveň bude chráněný proti okolním nepříznivým vlivům. Renovace laku značkovou prvotřídní nanotechnologií i naše speciální vybavení navrátí vašemu vozu zašlý lesk.

EXTERIÉR VOZU | CENA 1999 ,-

 EXTERIÉR VOZU + KOLA | CENA 2399 ,-

 EXTERIÉR VOZU XL | CENA 2499 ,- 

EXTERIÉR VOZU XL + KOLA | CENA 2899 ,-

Renovace laku – strojní leštění

Strojní leštění pro oživení laku odstraní z povrchu vašeho automobilu drobné škrábance, nečistoty a stopy nárazové rzi a výsledkem bude lesklý a hladký lak, který zaručí ideální přilnutí a dlouhodobou účinnost ochranného vosku.

CENY JSOU INDIVIDUÁLNÍ

keramika

Keramická vrstva je tou netrvalejší formou ochrany laku a dalších povrchů, která je v současné chvíli ve světě známa. Převaha keramického povrchu nad jinými formami ochrany spočívá v jeho tvrdosti, hladkosti a odolnosti vůči opotřebení. Nano keramická ochrana zcela změní pohled na Vaše vozidlo a jeho údržbu.

Karosérie bude po dlouhou dobu krásně hladká, nečistoty nebudou snadno ulpívat na jejím povrchu. Mytí bude jednoduchou záležitostí. Tenký křemíkový film uchrání karosérii od kamínků a škrábanců. Při koupi nového vozu, je ochrana karosérie primární záležitostí. Proto neotálejte a přímo ze salónu zavezte vozidlo k nám.

CENY JSOU INDIVIDUÁLNÍ.
VOLEJTE NEBO PŘIJEĎTE ROVNOU K NÁM.

ZAKUPTE SI U NÁS OSOBNĚ

SOFT99 Fusso Coat

Plně syntetický tuhý vosk na bázi PTFE s extrémní trvanlivostí, ochranou před znečištěním a vynikajícími schopnosti zakrývat jemné škrábance.

Legendární tvrdý vosk na auto SOFT99 Fusso Coat ve zbrusu nové receptuře pro ještě kulatější kapičky a rychlejší nanášení.

 

Naše služby

mycí linka

Návštěva špičkové německé mycí linky Christ zajistí nejen kvalitu mytí, ale i ošetření laku. Námi používaná autokosmetika má nablýskaný vzhled a zároveň zajišťuje i ochranu karoserie vozu.

čištění interiéru

Zajistíme hloubkové vyčištění Vašeho interiéru. Pro profesionální vyčištění používáme nejnovější a nejšetrnější technologie.

ruční mytí

Ruční mytí probíhá šetrně, aby nedošlo k poškrábání laku vozidla. Nejprve provádíme bezkontaktní mytí k odstranění hrubých nečistot a poté ruční mytí za pomoci mikrovláknové houby, šamponu a velkého množství demiralizované vody.

KERAMICKÁ OCHRANA A RENOVACE LAKU

Keramická ochrana laku zcela změní pohled na Vaše vozidlo a jeho údržbu. Karosérie bude po dlouhou dobu krásně hladká a nečistoty nebudou ulpívat na jejím povrchu.

DENNĚ UMYTÝCH AUT

LET ZKUŠENOSTÍ

%

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Chcete dopřát svému vozu dokonalý vzhled? Pokud ano, jste na správném místě.

U nás najdete k dispozici špičkovou německou mycí linku Christ, která je vhodná i pro zcela nová vozidla. Kromě toho Vám poskytneme kompletní ruční mytí a čištění interiérů vašeho auta včetně voskování a detailingu karosérie keramickou ochranou Nano.

Svěřte svého motorového miláčka do rukou profesionálů.

ROMAN MUCHA 

kontaktujte nás

Telefon

+420 728 331 156 |  Objednávka ručního mytí +420 736 127 677

OTEVÍRACÍ DOBA

PO-NE 7-18 | MYCÍ LINKA | ZIMNÍ ČAS
PO-NE 8-16 | RUČNÍ MYTÍ | 

ADRESA

Automyčka Mucha
Lazecká 1222, Město, 735 11 Orlová
IČ: 69985634
DIČ: CZ6912095102

 

Těšíme se na Vaší návštěvu

Najdete nás vedle PHM Muso v Orlové - Lazy
NAVIGOVAT